Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
29 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

 

Положення про науково-дослідну та курсову роботу ліцеїстів

 

Положення про наукове товариство ліцею

 

Положення про МАН

 

Для тих, хто пише роботу з права

 

ДЛЯ 10 кл. ЦИКЛОГРАМА 2020-2021

Зразки наукових робіт

 

Зразок оформлення титульного листа курсової роботи

 

 
 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЛІЦЕЙСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 

ПРАВОЗНАВСТВО

11 класи

 

1

Літвяк Ліана

І

2

Тибан Владислав

ІІ

3

Волкова Анастасія

ІІІ

4

Черноколенко Давид

ІІІ

 

10 класи

 

1

Піддубна Марія

І

2

Моргун Вікторія

ІІ

3

Олексійчук Максим

ІІІ

 

9 класи

 

1

Максименко Анастасія

І

2

Суліма Анастасія

ІІ

3

Мірошник Марія

ІІІ

4

Кондратинська Наталія

ІІІ

 

ІСТОРІЯ

 

 

11 класи

 

1

Літвяк Ліана

І

2

Кочетов Богдан

ІІ

3

Караман Микола

ІІ

4

Лук’яненко Марія

ІІІ

 

10 класи

 

1

Карпічко Даниїл

І

2

Піддубна Марія

ІІ

3

Мельник Микита

ІІІ

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

 

 

11 класи

 

1

Гончарук Вероніка

ІІ

2

Рошошка Єлизавета

ІІІ

3

Ісаєнко Полліна

ІІІ

 

10 класи

 

1

Батуєва Юдія

І

2

Недолівко Олександр

ІІ

3

Гриценко Вікторія

ІІ

4

Моргун Вікторія

ІІІ

 

9 класи

 

1

Суліма Анастасія

І

2

Рачкован Кіра

ІІ

3

Саакян Мілана

ІІІ

 

МАТЕМАТИКА

 

 

10 класи

 

1

Батуєва Юлія

І

2

Мордиш Марія

І

3

Недолівко Олександр

ІІ

4

Яцук Анастасія

ІІ

5

Авраменко Марія

ІІ

6

Зіньковський Владислав

ІІІ

7

Купріянова Олександра

ІІІ

8

Сапожнікова Марія

ІІІ

9

Ситник Олександра

ІІІ

10

Красовська Ліна

ІІІ

11

Мельник Микита

ІІІ

12

Сидоріна Маріанна

ІІІ

 

11класи

 

1

Літвяк Ліана

І

2

Гончарук Вероніка

І

3

Міщенко Кірена

ІІ

4

Караман Микола

ІІ

5

Сердюк Єгор

ІІ

6

Лехкобіт Єлизавета

ІІІ

7

Нестеренко

ІІІ

8

Байбуз Анастасія

ІІІ

МОЛОДЦІ!

 

БАЖАЄМО ПЕРЕМОГ НА МІСЬКОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД!