Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
27 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

Дорогі діти, шановні батьки, учителі, гості!
 
     Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Перше вересня – це особливе і чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік і яке єднає всі покоління і представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми торуємо впродовж усього життя.
     Наш ліцей щороку гостинно відчиняєдвері для нових учнів. Загалом за ліцейські парти цього року сяде 197учнів, з яких 79 – учні нових двох 9-х та одного 10-го класів. Для них, сподіваюсь, цей день буде особливо пам’ятнимі стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнаннядо своєї мрії.Бажаю всім вам міцного здоров’я, терплячості, щирого  прагнення до нових знань,відчуття результатівсвоєї праці.
     Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті ліцейські роки, як неоціненний дарунок долі.Головне – вірьте у свої сили, будьте вірними своїм друзям, думкам, рідній землі, нашій єдиній Україні, любіть своїх батьків, шануйте людей і не забувайте рідного ліцею.
      Шановні колеги! Щира вдячність вам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.
    Шановні батьки! Від імені всіх вчителів щиро дякую за ваші довіру і підтримку нашого колективу, за ваших талановитих дітей, які своїми успіхами примножують славу нашого Міського юридичного ліцею.
      Зі святом вас усіх, з початком нового навчального року!