Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
26 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

   

Директор ліцею
Недосєкіна Тетяна Вікторівна


    Недосєкіна Тетяна Вікторівна займає посаду директора юридичного ліцею з грудня 2006 р. Ліцей, який очолює Недосєкіна Т.В., може пишатися стабільним педагогічним колективом, 90% викладачів якого працюють з перших років роботи навчального закладу. Директор ліцею згуртовує колектив навколо головного завдання – оновлення гуманітарної освіти, здобуття учнями глибоких знань з гуманітарних предметів, виховання творчої талановитої особистості на засадах загальнолюдських цінностей. Адміністрація закладу на чолі з Недосєкіною Т.В. створює всі умови для професійного росту ліцейських педагогів.

    У період 2007-2012 рр. ліцею мав статус експериментального навчального закладу освіти регіонального (обласного) рівня за темою «Розробка моделі рейтингової (120-бальної) системи оцінювання освітніх досягнень ліцеїста». Тетяна Вікторівна працює за власними авторськими програмами факультативних курсів: «Український родовід як джерело вивчення історії», «Етика», «Історія рідного краю», «Європейський вибір України». Разробила зошити на друкованій основі за цими курсами. Програма з історії рідного краю отримала призове місце в обласному конкурсі у 2009 р. Її досвід занесено до передового педагогічного досвіду Дніпропетровської області та України.

    Недосєкіна Т.В. має широке коло професійних інтересів. Це і краєзнавство, і громадянська освіта, і інтерактивна методика викладання, і тренінги з управління школою, і проектна методика. Є активним членом Всеукраїнської спілки краєзнавців, була делегатом ІІІ та V Всеукраїнських з’їздів краєзнавців України від Дніпропетровської області. Неодноразово була учасником всеукраїнських конференцій з проблем громадянської освіти, виховання, викладання історії у загальноосвітніх закладах освіти. Має низку наукових статей, які друкувалися у фахових журналах, на шпальтах обласних газет. Пише вірші, історичні оповідання для дітей, захоплюється фотографуванням, вишиванням різними техніками, плетінням.

    У 2008 р. стала фундатором обласної громадської організації «Дніпровське генеалогічне товариство», метою якої є сприяння історико-генеалогічним дослідженням у Дніпропетровській області, розповсюдження наукових та культурологічних знань, задоволення і захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових інтересів своїх членів.

    Створила низку підручників з історії рідного краю та історії України для загальноосвітніх шкіл, за якими працюють учні Дніпропетровщини:

1. Недосєкіна Т.В. Оповідання з історії рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 5-х класів Дніпропетровської області.

2. Недосєкіна Т.В. Історія рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 6-7-х класів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

3. Іваненко В.В., Недосєкіна Т.В. Історія України. Навчальний посібник для 5 класу загальноосвітньої школи.
4. Хрестоматія з історії Дніпропетровщини. Упорядники Голуб І.С., НедосєкінаТ.В. Навчальний посібник для 5-11 класів загальноосвітньої школи.

5. Дєєва Н.М., Недосєкіна Т.В. Бюджетна абетка. Розмова з маленькими про головне. Навчально-методичне видання для дітей.

6. Недосєкіна Т.В. Історії рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 5-х класів Дніпропетровської області.

7. Бородін Є.І., Іваненко В.В., Недосєкіна Т.В. Історія рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

8. Таблиці з правознавства для учнів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

    Недосєкіна Т.В. відкрита до будь-яких інновацій. Вона постійний учасник навчальних тренінгів та семінарів-практикумів з організації управління освітою. Є лектором ДОІППО з проблем управління освітою, методики викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу. Досконало володіє сучасними комп’ютерними технологіями. Тетяна Вікторівна проявила себе талановитим керівником, натхненним організатором та креативним педагогом. Вмілопідтримує атмосферу творчості у викладацько-учнівському колективі. Ділова, доброзичлива, цілеспрямована, вимоглива до себе і оточуючих. Відзначається високою загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування. Користується авторитетом серед учнів, викладачів, батьків ліцею.