Днiпровський
Мiський юридичний лiцей
25 років на освiтянському просторi!
 Девіз ліцею:
"В кожнiй людинi сонце, тiльки дайте йому свiтити"
 

Сократ

Для входу на сайт

   

Директор ліцею
Недосєкіна Тетяна Вікторівна


    Недосєкіна Тетяна Вікторівна займає посаду директора юридичного ліцею з грудня 2006 р. Ліцей, який очолює Недосєкіна Т.В., може пишатися стабільним педагогічним колективом, 90% викладачів якого працюють з перших років роботи навчального закладу. Директор ліцею згуртовує колектив навколо головного завдання – оновлення гуманітарної освіти, здобуття учнями глибоких знань з гуманітарних предметів, виховання творчої талановитої особистості на засадах загальнолюдських цінностей. Адміністрація закладу на чолі з Недосєкіною Т.В. створює всі умови для професійного росту ліцейських педагогів.

    У період 2007-2012 рр. ліцею мав статус експериментального навчального закладу освіти регіонального (обласного) рівня за темою «Розробка моделі рейтингової (120-бальної) системи оцінювання освітніх досягнень ліцеїста». Тетяна Вікторівна працює за власними авторськими програмами факультативних курсів: «Український родовід як джерело вивчення історії», «Етика», «Історія рідного краю», «Європейський вибір України». Разробила зошити на друкованій основі за цими курсами. Програма з історії рідного краю отримала призове місце в обласному конкурсі у 2009 р. Її досвід занесено до передового педагогічного досвіду Дніпропетровської області та України.

    Недосєкіна Т.В. має широке коло професійних інтересів. Це і краєзнавство, і громадянська освіта, і інтерактивна методика викладання, і тренінги з управління школою, і проектна методика. Є активним членом Всеукраїнської спілки краєзнавців, була делегатом ІІІ та V Всеукраїнських з’їздів краєзнавців України від Дніпропетровської області. Неодноразово була учасником всеукраїнських конференцій з проблем громадянської освіти, виховання, викладання історії у загальноосвітніх закладах освіти. Має низку наукових статей, які друкувалися у фахових журналах, на шпальтах обласних газет. Пише вірші, історичні оповідання для дітей, захоплюється фотографуванням, вишиванням різними техніками, плетінням.

    У 2008 р. стала фундатором обласної громадської організації «Дніпровське генеалогічне товариство», метою якої є сприяння історико-генеалогічним дослідженням у Дніпропетровській області, розповсюдження наукових та культурологічних знань, задоволення і захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових інтересів своїх членів.

    Створила низку підручників з історії рідного краю та історії України для загальноосвітніх шкіл, за якими працюють учні Дніпропетровщини:

1. Недосєкіна Т.В. Оповідання з історії рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 5-х класів Дніпропетровської області.

2. Недосєкіна Т.В. Історія рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 6-7-х класів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

3. Іваненко В.В., Недосєкіна Т.В. Історія України. Навчальний посібник для 5 класу загальноосвітньої школи.
4. Хрестоматія з історії Дніпропетровщини. Упорядники Голуб І.С., НедосєкінаТ.В. Навчальний посібник для 5-11 класів загальноосвітньої школи.

5. Дєєва Н.М., Недосєкіна Т.В. Бюджетна абетка. Розмова з маленькими про головне. Навчально-методичне видання для дітей.

6. Недосєкіна Т.В. Історії рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 5-х класів Дніпропетровської області.

7. Бородін Є.І., Іваненко В.В., Недосєкіна Т.В. Історія рідного краю. Дніпропетровщина. Навчальний посібник для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

8. Таблиці з правознавства для учнів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області.

    Недосєкіна Т.В. відкрита до будь-яких інновацій. Вона постійний учасник навчальних тренінгів та семінарів-практикумів з організації управління освітою. Є лектором ДОІППО з проблем управління освітою, методики викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу. Досконало володіє сучасними комп’ютерними технологіями. Тетяна Вікторівна проявила себе талановитим керівником, натхненним організатором та креативним педагогом. Вмілопідтримує атмосферу творчості у викладацько-учнівському колективі. Ділова, доброзичлива, цілеспрямована, вимоглива до себе і оточуючих. Відзначається високою загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування. Користується авторитетом серед учнів, викладачів, батьків ліцею.