Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
26 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

 НАКАЗ №12 від 05.07.2019 р.
 

Про зарахування учнів

 

     Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі заяв батьків та наявності усіх необхідних документів

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Зарахувати з  01.07.2019 р. до 9-го класу наступних учнів:
    1. Авраменко Марія Євгенівна
    2. Бабічев Дмитро Олександрович
    3. Батуєва Юлія Сергіївна
    4. Бєлікова Катерина Глібівна
    5. Бєляєва Валерія Ростиславівна
    6. Биленок Крістіна Владиславівна
    7. Богом’якова Олександра Геннадіївна
    8. Бурковська Анастасія Володимирівна 
    9. Бурнатова Дар’я Аркадіївна
    10. Донець Анна Сергіївна
    11. Загоруйко Єгор Сергійович
    12. Збаражська Ганна Сергіївна 
    13. Зверєв Михайло Олегович
    14. Зенькевич Єлизавета Романівна
    15. Зіньковський Владислав Андрійович
    16. Злобовська Вероніка Костянтинівна
    17. Іваницька Олена Сергіївна
    18. Каменська Дарія Олегівна
    19. Колпакіді Карина Олександрівна
    20. Корж Елизавета Олександрівна
    21. Коржакова Марія Олегівна
    22. Кошляк Софія Андріївна
    23. Красовська Ліна Денисівна
    24. Кузьменко Кристина Олександрівна
    25. Купріянова Олександра Володимирівна
    26. Лашкун Владислав Віталійович
    27. Лук’янчук Гліб Геннадійович
    28. Лук’янчук Єлизавета Геннадіївна
    29. Майстренко Майя Олександрівна
    30. Мельник Микита Сергійович
    31. Моргун Вікторія Олексіївна
    32. Мордиш Марія Андріївна
    33. Мощенко Данило Сергійович
    34. Олексійчук Максим Сергійович
    35. Пілюгін Данил Сергійович
    36. Піддубна Марія Олександрівна
    37. Подгола Іван Васильович
    38. Поліщук Валерія Олександрівна
    39. Полюлях Аліна Вікторівна
    40. Попова Юлія Віталіївна
    41. Репан Валерія Вячеславівна
    42. Ретинська Ганна Андріївна
    43. Ретинська Катарина Андріївна
    44. Руденко Діана Євгенівна
    45. Сапожнікова Марія Валентинівна
    46. Семененко Єлизавета Романівна
    47. Сергеєва Олександра Сергіївна
    48. Ситник Олександра Віталіївна
    49. Сокуренко Микита Максимович
    50. Солощенко Владислав Олегович
    51. Стехова Вероніка Констянтинівна
    52. Таранова Ярина Дмитрівна 
    53. Тарасенко Єлизавета Олександрівна 
    54. Ткаченко Гліб Олександрович 
    55. Туровська Альбіна Павлівна
    56. Чекрижова Катерина Вадимівна
    57. Чорнорот Руслан Володимирович
    58. Шевцова Софія Олексіївна
    59. Шейко Кристина Олександрівна
    60. Шестаков Роман Юрійович
    61. Шустіков Ярослав Віталійович
    62. Щербина Юрій Олександрович
    63. Яцук Анастасія Владиславівна

 

     2. Зарахувати з  01.07.2019 р. до 10-го класу наступних учнів:

  1. Антоненко Дмитро Олексійович
  2. Балкова Яна Сергіївна
  3. Білобородов Олександр Олександрович
  4. Білоконь Олександра Віталіївна 
  5. Буря Юлія Миколаївна
  6. Васильченко Данило Геннадійович
  7. Волкова Анастасія Валеріївна
  8. Гагаріна Маргарита Володимирівна
  9. Головко Єлизавета Юріївна
  10. Гончарук Вероніка Олександрівна
  11. Іванова Марія Максимівна
  12. Капелька Ольга Андріївна
  13. Кутаренко Софія Андріївна
  14. Ливицька Олександра Єгорівна
  15. Літвяк Ліана Олексіївна
  16. Лук’яненко Марія Сергіївна
  17. Ляшук Анна Володимирівна
  18. Обляшевська Жанна Георгіївна 
  19. Повійчук Анастасія Борисівна
  20. Сайед Лейла Саадеддінівна
  21. Сегеда Роман Романович
  22. Ставенко Карина Євгеніївна
  23. Сусла Володимир Васильович
  24. Флатун Александра Владимировна
  25. Чебаткова Софія Рудольфівна
  26. Черноколенко Давид Віталійович
  27. Чеснохревська Злата Михайлівна
  28. Чужба Злата Сергіївна


Директор                                                                                       Т.П. Шевчук