Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
30 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

   Напередодні Дня Збройних сил України педагогічний колектив та здобувачі освіти Міського юридичного ліцею підтримали вітальну  акцію «Скринька-оберіг для ЗСУ». Педагогічний колектив разом із здобувачами освіти організували збір , святкове оформлення вітальних скриньок, які передали захисникам та захисницям України.
Відвідали та приві тали  захисників та захисниць, які перебувають в опіковому центрі
  
 
  
 

 

Волонтерствошлях до перемоги!

28 лютого 2023 о 13.00 в КУ «ЦПР «Освітня траєкторія» ДМР відбулася презентація ІІ Абетки «Освітянської АПТ-резиденції» з демонстрацією визначних ідей волонтерської допомоги під час війни та флешмоб «365 днів незламності».

У заході прийняли участь найактивніші волонтери – заклади освіти, які під час зустрічі змогли обмінятися своїм досвідом, обговорити найактуальніші питання та практичні орієнтири, написати листи нашим захисникам.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Вчителі, учні та батьки  не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

Волонтерство для ліцеїстів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та реалізувати себе у служінні суспільству та державі!