Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
30 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

   В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  в Міському юридичному ліцеї проведені тематичні та освітньо -виховні заходи. 
Відбулася зустріч з офіцером поліції Шульгою Денисом Вікторовичем,  на якій були розглянуті теми: «Простір без насильства», «Домашнє насильство».
   За підсумками зустрічі здобувачі освіти дізналися, що треба знати у разі виявлення фактів домашнього насильства: куди звертатися, який  алгоритм дії, що робити у разі домашнього насильства, які бувають  види допомоги, консультації підтримки потерпілим від насильства.
  
 
   Впровадження  програми «Школа  і  поліція»  стало цікавими і бажаними  щомісячними  уроками для  учнів  ліцею. Такі зустрічі з підлітками – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.

   13 квітня 2023 року з учнями 9-х класiв інспектор відділу зв’язків з громадськістю старший лейтинант поліції Шульга Денис Вікторович провів бесіди з учнями 9-х класів на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх за скоєні порушення».

   Ліцеїсти мали змогу в доброзичливій атмосфері поспілкуватися з офіцером поліції. Підлітків цікавили питання дотримання їх прав та скоєння протиправних дій неповнолітніми. Учні переглянули підготовлені для них відеосюжети, презентацію, мали можливість задати запитання та отримати кваліфіковану відповідь.   

   Ліцеїсти уважно слухали поліцейського та дізналися багато нового та корисного з його розповіді.

   Висловлюємо подяку офіцеру поліції Денису Вікторовичу за співпрацю!

  

 

   З 20 по 24 лютого у Міському юридичному ліцеї інспектор Відділу зв’язків з громадськістю старший лейтенант поліції Шульга Денис Вікторович провів інтерактивні зустрічі та бесіди з учнями 9 – 11 класів на тему: «Безпечна поведінка під час війни».

   Ліцеїсти мали змогу ознайомитися з правилами поведінки під час повітряної тривоги, артобстрілів, при виявленні вибухонебезпечних  предметів, при загрозі обвалу будинку та безпечну поведінку вдома та на вулиці. Учні перевірили свої знання з правил поведінки у небезпечних ситуаціях та дізналися багато нового й корисного.

   Висловлюємо подяку офіцеру поліції Денису Вікторовичу за співпрацю.