Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
30 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації, з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у ліцеї для учнів 9 – 11 класів проведено наступні заходи, а саме:
  • години спілкування  на тему: «Крим – це Україна»;

  • перегляд  відеопрезентацій та фільмів: «26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим»;

  • тематичні виставки літератури у бібліотеці ліцею: «Крим – територія України», «Крим у творах українських письмеників»;

  • інформаційні хвилинки «Крим. Хронологія окупації» та «Що ми знаємо про анексію Криму».

Під час інформаційних та виховних заходів ліцеїсти ознайомились з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014 року, а також після окупації. Вчителі історії організували перегляд та обговорення інформаційних програм, присвячених кримському спротиву. Учні-доповідачі підготували доповіді «Хронологія окупації», «Хронологія спротиву». Переглянули та обговорили відео та відеопрезентації. У бібліотеці ліцею обладнано тематичну інформаційну виставку літератури про історія окупації російськими військами території Криму.

Під час проведення години спілкування «Крим – це Україна» учні ознайомились з хронологією подій, переглянули відео- та фотоматеріали. Під час проведення вікторини «Чи знаєте ви?», пригадали поняття «окупація», «анексія».

По закінченню заходів ліцеїсти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою!