Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
30 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

 

 
 

 

 
 
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ МАН – 2020

 

Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн.

«Комп’ютер», «навушники», «приєднатися до конференції», «демонстрація екрана» – ось ключові слова наймасштабнішого і найважливішого інтелектуального змагання України. На чотири дні всі регіони нашої країни об’єдналися в інтелектуальний інтернет-зв’язок, який локалізувався у Києві і до якого кожен учасник та учасниця долучалися, щоб розповісти про свої унікальні наукові проєкти, ідеї, дослідження.

Виклики 2020 року дають можливості стати гнучкими. Це відчули на собі й конкурсанти. Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам конкурс. Постерний захист учасники сприйняли на «ура», а конференція, на якій «манівці» один перед одним презентували результати своїх робіт, активувала цікавість та допитливість до проєктів колег. Адже саме конференція дала змогу запитувати в інших конкурсантів про деталі їхніх наукових результатів.

Позаду непрості конкурсні дні, тижні виснажливої підготовки, але вони привели до вагомих результатів!

 

Проте, успіх і перемога на цьому конкурсі не вимірюються кольором медалі чи її наявністю. Кожен відчує справжній результат цього конкурсу лише на відстані часу. Чим далі від змагання учасники відходитимуть, тим більше будуть цінувати його.

Дипломи, призи і медалі вирушають до своїх власників і власниць, комп’ютери охолоджуються, у кабінетах очікування «Zoom» зникла черга учасників на приєднання до конференції, конкурс-захист минув. Однак залишив неймовірні згадки, щедрий урожай юних талантів і надії на нові та ще крутіші результати!

Щиро вітаємо учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт МАН:

Вараву Владислава (ІІІ м.) - секція «Історія України»,

Чередниченко Софію – секція «Кримськотатарська гуманітаристика»

з гідним захистом наукового проекту!

Також висловлюємо щиру подяку  їх науковому керівнику  Світлані Миколаївні Каюк ЗА ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ!