Комунальний заклад освіти
"Міський юридичний ліцей
наукового спрямування
при Університеті митної справи
та фінансів" Дніпровської міської ради
30 років на освiтянському просторi!

Для входу на сайт

 

 

   

Директор ліцею
Шевчук Тетяна Павлівна
 
       

Дата народження: 11 липня 1970 року

Місце народження: м. Дніпро

Освіта: повна вища, Дніпропетровський державний університет ,1992 р.

біологія і хімія;

Закінчила у 2021 році Вищий навчальний заклад  «Університет імені Альфреда Нобеля»,  освітня програма: Управління навчальним закладом, акредитована Міністерством освіти і науки України та Центральним агентством з оцінювання і акредитації (Німеччина). Здобула кваліфікацію Магістр в галузі знань «Управління та адміністрування», спеціальність Менеджмент.

Домашня адреса: 49018, м. Дніпро, вул. Гідропаркова,  б.9, кв. 360

Професійна діяльність:

              Шевчук Т.П. працює в КЗО «МЮЛ» ДМР з 1997 р. Має вищу категорію та звання «Вчитель-методист». З 2005 р. працювала заступником директора з навчально-виховної роботи. З 2018 року працює на посаді директора даного навчального закладу. За роки роботи Тетяни Павлівни на адміністративних посадах ліцей неодноразово нагороджувався Дипломами за активну участь в обласних ярмарках освіти, на яких заклад демонстрував професійні досягнення.  У вересні 2020 року ліцей отримав «Зірку якості» та почесне звання «Краще підприємство України 2019» за експертним висновком,  зареєстрованим у Реєстрі КТП RO/UA № 0269.  Протягом року навчальний заклад тісно співпрацював з вищими навчальними закладами міста: Університетом митної справи і фінансів, Університетом імені Альфреда Нобеля, Гуманітарним Університетом. Крім цього був підписаний  меморандум про співробітництво з Харківським Університетом імені Ярослава Мудрого та відкритий кабінет права в ліцеї.

              Шевчук Т.П. має високу науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою викладання географії та економіки. Розробила багато тестів та уроків з географії на Googl проформі, працювала з учнями над створенням фільмів з тем: «Країни світу», «Глобальні проблеми людства». 

              За 2020-21 роки Тетяна Павлівна отримала сертифікати та свідоцтва за участь у: всеукраїнському форумі «Соціально-психологічні та правові аспекти протидії насиллю в освітніх закладах», Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Актуальні питання матеріальних та процесуальних публічних правовідносин», семінарі «Змішане навчання: як використання сучасних технологій полегшить життя вчителя», інтернет-конференції «Розвиток критичного, логічного та креативного мислення», «Професійний розвиток вчителів географії та екології», «Наскрізні навички», «Психологія», «Робота закладу освіти», «практичні прийоми», «Ефективні освітні рішення в умовах карантину: педагогічний інструментарій».

Нагороди:

  • Почесна грамота Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації (наказ від 16.10.2007 р.);
  • Почесна грамота управління освіти і науки обласної ради (2012р.), Подяка Міністерства освіти і науки України (2017 р.);
  • Подяка президента Університету імені Альфреда Нобеля Б.І. Холода «За високий рівень професіоналізму» (2019 р.);
  • Подяка ректора Університету імені Альфреда Нобеля С.Б. Холода «За якісну підготовку дипломантів Творчого професійно-орієнтованого конкурсу» (2021 р.).